Free job offers abroad in the European Union

Wireman

Fachowców do robót ziemnych i drogowych, światłowo

2200 - 2600 EUR nett/month
Type of employment employer
Working hours full time
Employment types foreign work contract
Job types permanent employment
Date posted 11.02.2020

We provide

accommodation free

We require

cv document required
experience over the period 1
foreign language German
driving licence B

Offer description

Obowiązki:

-prace ziemne- wykopy, położenie pod ziemią kabli,instalacji,
układanie światłowodów
-przygotowanie tras kablowych,
-układanie i zaciąganie kabli światłowodowych,
-drobne prace brukarskie i asfaltowe,
-obsługa maszyn budowlanych min. minikoparka i elektronarzędzi,
-prowadzenie przyczepy lub samochodu ciężarowego ( w przypadku prawa jazdy kat B+E lub C + E)

Wymagania:
-CV w języku polskim (i niemieckim- wymagane.)
-Wiek do 50lat,
-Zawód wyuczony: Technik robót ziemnych i drogowych albo pokrewny udokumentowany doświadczeniem,
-Wymagane doświadczenie w układaniu kostki brukowej, wylewaniu asfaltu,
-doświadczenie w obszarze usług sieciowych, telekomunikacyjnych przy układaniu kabli miedzianych i światłowodowych (LWL Kabel) mile widziane,
-umiejętność obsługi maszyn budowlanych jak: minikoparki, ubijarki, wibratory, wiertarki, agregaty, kompresory itp.
-Posiadanie własnego auta - wymóg konieczny, ( dojazdy do pracy)
-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego- wymóg konieczny,
- posiadanie prawa jazdy kat.B +E (przyczepa) lub C+E (ciężarówka) mile widziane, ale niekoniecznie.

Oferujemy:
-kurs języka niemieckiego
-niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne,
+ 24 dni płatnego urlopu,
-wypłata wszystkich nadgodzin,
-uzyskanie prawa jazdy kat. C+ E (ciężarówka) na koszt pracodawcy
-stawka godzinowa: od 14,96 do 16,54 e brutto (po 12 miesiącach 18,88 e)
Dieta dzienna 4 e netto /każdy dzień pracy na montażu (od 500 e netto miesięcznie)
Wynagrodzenie: od 2200 do 2600e netto przez 6 miesięcy, (potem podwyżka)
Zakwaterowanie zapewnione i płtne przez pracodawcę przy pracy na montażu.
Przy pracy stacjonarnej czynsz płaci pracownik (300e. na miesiąc)
Możliwe Teamy 2 osobowe.
Liczba wakatów 10.
Hoyera 18
Kraków
30-898
Poland