Free job offers abroad in the European Union
Archival offer
This offer is no longer valid. Perhaps a similar vacancy will appear on the portal again soon. In the meantime, check other offers.

Wireman

Fachowców do robót ziemnych i drogowych, światłowo

2200 - 2600 EUR nett/month
Type of employment employer
Working hours full time
Employment types foreign work contract
Job types permanent employment
Date posted 11-02-2020
End date 13-03-2020

We provide

accommodation free

We require

cv document required
experience over the period 1
Foreign language German
driving licence B

Offer description

Obowiązki:

-prace ziemne- wykopy, położenie pod ziemią kabli,instalacji,
układanie światłowodów
-przygotowanie tras kablowych,
-układanie i zaciąganie kabli światłowodowych,
-drobne prace brukarskie i asfaltowe,
-obsługa maszyn budowlanych min. minikoparka i elektronarzędzi,
-prowadzenie przyczepy lub samochodu ciężarowego ( w przypadku prawa jazdy kat B+E lub C + E)

Wymagania:
-CV w języku polskim (i niemieckim- wymagane.)
-Wiek do 50lat,
-Zawód wyuczony: Technik robót ziemnych i drogowych albo pokrewny udokumentowany doświadczeniem,
-Wymagane doświadczenie w układaniu kostki brukowej, wylewaniu asfaltu,
-doświadczenie w obszarze usług sieciowych, telekomunikacyjnych przy układaniu kabli miedzianych i światłowodowych (LWL Kabel) mile widziane,
-umiejętność obsługi maszyn budowlanych jak: minikoparki, ubijarki, wibratory, wiertarki, agregaty, kompresory itp.
-Posiadanie własnego auta - wymóg konieczny, ( dojazdy do pracy)
-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego- wymóg konieczny,
- posiadanie prawa jazdy kat.B +E (przyczepa) lub C+E (ciężarówka) mile widziane, ale niekoniecznie.

Oferujemy:
-kurs języka niemieckiego
-niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne,
+ 24 dni płatnego urlopu,
-wypłata wszystkich nadgodzin,
-uzyskanie prawa jazdy kat. C+ E (ciężarówka) na koszt pracodawcy
-stawka godzinowa: od 14,96 do 16,54 e brutto (po 12 miesiącach 18,88 e)
Dieta dzienna 4 e netto /każdy dzień pracy na montażu (od 500 e netto miesięcznie)
Wynagrodzenie: od 2200 do 2600e netto przez 6 miesięcy, (potem podwyżka)
Zakwaterowanie zapewnione i płtne przez pracodawcę przy pracy na montażu.
Przy pracy stacjonarnej czynsz płaci pracownik (300e. na miesiąc)
Możliwe Teamy 2 osobowe.
Liczba wakatów 10.
Hoyera 18
Kraków
30-898
Poland