Waiter Offer ID: 152205 Kelner/kelnerka +++ z j. niem.+++ Oberhof Tempuskontor GmbH
11 EUR gross/hour
Employment types: foreign work contract
Job types: temporary employment / through employment agency
Date posted: 13-01-2020
transport
accommodation
alimentation
CV document Not required
experience over the period 1
foreign language German
driving licence Not required
Dla naszego klienta szukamy KELNERA / KELNERKI do HOTEL 3*** w Oberhof

STAWKA:
11€ brutto / godzinę + opłacone zakwaterowanie
Za każdy produktywnie przepracowany dzień pracownik otrzymuje 24 € diety żywieniowej

Wymagania:
- wieloletnie doświadczenie zawodowe
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- wysoka kultura osobista

Opis stanowiska:
- przygotowanie lokalu do przyjęcia gości
- przyjmowanie zamówienia oraz dostarczanie zamówionych potraw
- przyjmowanie zapłaty oraz wydawanie reszty
- obsługa imprez prywatnych i firmowych

CZEKAMY NA TWOJE CV !!!!
Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- pełne ubezpieczenie socjalne i chorobowe
- dodatki za prace w dni świąteczne, niedziele i pracę w godzinach nocnych (wg obowiązujących w Niemczech przepisów)
- płatny urlop wypoczynkowy
- dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe
- wsparcie polskojęzycznego pracownika naszej firmy w trakcie trwania umowy