job ads, work abroad in Europe

Quality Controller

Quality Control - No experience required

10.45 EUR gross/hour
Type of employment employment agency
Working hours full time
Employment types work contract
Job types temporary / seasonal employment
Date posted 16-04-2021
End date 13-05-2021

Offer description

Nie wymagamy doświadczenia

OBOWIĄZKI:

● Zapewnienie jakości towarów przychodzących od dostawców
● Zapewnienie wymaganej jakości w obszarach produkcyjnych
● Dokumentacja wyników badań
● Proste zadania montażowe

WARUNKI:

● Stawka 10,45 euro/godzinę
● Do przepracowania min. 160 godzin miesięcznie, praca na 2 lub 3 zmiany
(6:00 -14:00; 14:00 - 22-00; 22:00-6:00)
● Praca w święta, nadgodziny, niedziele i nocne
● Zmiany dodatkowo płatne (100%, 15%, 25% i 25%).
● Wynagrodzenie przelewane jest na konto bankowe nie później niż
15 dnia każdego miesiąca.
● Dodatkowo gwarantujemy ok. 170 Euro miesięcznie wynagrodzenie za urlop.
● Nocleg zapewniony a jego koszt potrącany z wynagrodzenia.
Pokój jednoosobowy - ok. 13 Euro/dzień, pokój dwuosobowy - ok.10 Euro/dzień.
● Komfortowe apartamenty wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i WIFI.
● Jeśli miejsce pracy nie znajduje się w odległości krótkiego spaceru, wówczas zapewniamy transport.

WYMAGANIA:

● Znajomość języka angielskiego na poziomie A2 lub języka niemieckiego na poziomie A2

OFERUJEMY:

● Umowa o pracę
● Ubezpieczenie zdrowotne
● Organizacja podróży
● Wniosek o nadanie numeru identyfikacji podatkowej
● Buty ochronne

Kim jesteśmy?

Smart Solutions Polska sp. z o.o. (nr KRAZ 22394) to spółka należąca do Smart Solutions Recruitment, jednej z największych i najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii. Działając w innowacyjny i przemyślany sposób oferujemy naszym klientom usługi „szyte na miarę”. Marka Smart Solutions to 12 lat doświadczenia na rynku rekrutacyjnym, 300 pracowników administracyjnych i managerów zapewniających płynne funkcjonowanie naszej organizacji, ponad 5000 pracowników tymczasowych pracujących dla naszych klientów każdego dnia oraz 100 milionów funtów obrotu stanowiących gwarancję naszej stabilności finansowo – ekonomicznej. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów od lipca 2018 działamy również poprzez nasz oddział w Krakowie. Aktualnie zostało uruchomione kolejne biuro w Warszawie.