Free job offers abroad in the European Union

Production Worker

Zbieracz truskawek jk

10.15 EUR gross/hour
Type of employment employment agency
Working hours full time
Employment types foreign work contract
Job types temporary employment / through employment agency
Date posted 22-05-2020
End date 22-06-2020

We provide

transport abroad, locally
accommodation free of charge

We require

experience over the period 1
driving licence B

Offer description

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) poszukuje pracownika na stanowisko:PRACOWNIK ZBIORU OWOCÓW.

Miejsce pracy: Francja, okolice Lyonu

Zakres obowiązków:
- praca w firmie zajmującej się uprawą truskawek i malin,
- ręczny zbiór truskawek i malin,
- praca na polu,
- inne prace pomocnicze.

Wymagania:
- sprawność fizyczna,
- mile widziane auto do wyjazdu/prawo jazdy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową),
- zorganizowany transport z Polski i zakwaterowanie we Francji,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w polskim zespole,
- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy,
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,
- wsparcie polskiego koordynatora,
- 100 € premii za polecenie pracownika.

Osoby zainteresowane proszone są do przesyłania swoich danych kontaktowych CV lub (Imię, Nazwisko, nr telefonu) poprzez portal!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
F. Ratajczaka
19
Poznań
61-814
Poland