Free job offers abroad in the European Union

Production Worker

Pracownik produkcji bez j. niemieckiego

Type of employment employment agency
Working hours full time
Employment types foreign work contract
Job types permanent employment
Date posted 26-03-2020
End date 19-04-2020

We provide

accommodation free of charge

We require

cv document required
driving licence B

Offer description

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Pracownik produkcji w Mleczarni

Miejscowość: Drezno

Stawka: 1400 – 1670€ brutto/miesiąc + 8€ netto/dzień

Oczekujemy:

• Doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane
• Aktualna książeczka sanepidu
• Umiejętność pracy w zespole
• Motywacja do podjęcia długofalowej współpracy
• Auto dyspozycyjne na wyjazd w celu zachowania mobilności na miejscu
• Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
• Możliwość wyjazdu w parze

Opis stanowiska:

• Praca na taśmie produkcyjnej
• Ważenie i kontrola jakości produktu
• Etykietowanie produktów wg wzoru
• Sprawdzanie etykiet
• Przygotowanie spakowanych produktów do wysyłki
• Utrzymanie miejsca pracy w czystości

Oferujemy:

• Umowę o pracę na niemieckich warunkach
• Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
• Zorganizowane zakwaterowanie
• Pomoc w organizacji wyjazdu
• Stała opieka koordynatora
• Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
• Podatki odprowadzane w Niemczech
• Zwrot za odzież roboczą

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268. Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): http://bit.ly/Informacja-Mondi oraz http://bit.ly/Zgoda-na-Przetwarzanie-Danych