Free job offers abroad in the European Union

Production Worker

Praca w Holandii od zaraz!

9.54 - 11.47 EUR gross/hour
Type of employment employment agency
Working hours full time
Employment types foreign work contract
Job types temporary employment / through employment agency
Date posted 26-06-2020

We provide

transport abroad, locally
accommodation free of charge

Video offer

Offer description

Jeżeli szukasz pracy w Niderlandach i jesteś dyspozycyjny od zaraz to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Stanowisko pracy:

Pracownik produkcji

(miejsce pracy: okolice Rotterdamu, Holandia)

Zakres obowiązków: ogólne prace produkcyjne (pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców, warzyw, kapsułek z kawą, cebulek kwiatowych, bukietów, stroików, zabawek; proste prace magazynowe)

Dostępne również:
Pracownik ogrodnictwa
(zbiór, pielęgnacja, segregacja, kontrola jakości, etykietowanie pomidorów w szklarni)

NASZE WYMAGANIA:

- elastyczność i motywacja do pracy

- dyspozycyjność na okres minimum 12 tygodni (uczniowie i studenci minimum 6 tygodni)

- brak przeciwwskazań do wykonywania prac fizycznych

- nie wymagamy doświadczenia

OFERUJEMY:

- stawkę podstawową od 9,54 do 11,47 euro/h brutto za zmianę dzienną plus dodatki za nadgodziny i drugie zmiany (125% stawki podstawowej) oraz trzecie zmiany i pracę w weekendy (150% stawki podstawowej)

- wypłaty regulowane tygodniowo (w każdy piątek)

- zakwaterowanie z Internetem

- ubezpieczenie i dojazd do pracy

- opiekę polskich konsultantów i koordynatorów

- zorganizowany transport z Polski do Holandii i z powrotem

- możliwość wyjazdu również dla par i grup znajomych

Oferta pracy tymczasowej APT Axidus International Sp. z o.o. (certyfikat KRAZ nr 8517)
Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu dla potrzeb realizacji procesu rekrutacyjnego. I. Administratorem danych osobowych jest Agencja Pracy Tymczasowej Axidus International Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie ul. Kołobrzeska 1, 10-442 Olsztyn (Polska), oraz Agencja Pracy Axipack B.V. z siedzibą w Capelle aan den Ijssel, Cypresbaan 39 (Holandia) występująca jako współadministrator danych osobowych. II. Dane osobowe zawarte w formularzu kandydata przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. podstawą prawną przetwarzania dancyh jest art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO, oraz odpowiednie przepisy Kodeksu Pracy. III. Dane będą udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane podwykonawcom wyłącznie w zakresie usług świadczonych dla administratora danych. IV. Dane będą przechowywane prz