Free job offers abroad in the European Union

Panel beater

BLACHARZ SAMOCH. - NIEMCY - 2000-2400 EURO NETTO!

1900 - 2400 EUR nett/month
Type of employment employment agency
Working hours full time
Employment types work contract
Job types permanent employment
Date posted 13.02.2020

We provide

accommodation free

We require

cv document required
experience over the period 5
foreign language German
driving licence B

Offer description

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy bardzo dobrych blacharzy samochodowych.

Zadania:
- Rozbieranie, klepanie, składanie;
- Naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana lub demontaż uszkodzonych elementów;
- Wyrównywanie zagnieceń blacharki;
- Przygotowywanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie;

Bardzo mile widziani kandydaci z umiejętnością i doświadczeniem w cynowaniu oraz doświadczeniem z aluminium. Prosimy o umieszczenie takiej informacji w CV.

Oczekujemy:
- Doświadczenie (min. 5 lata)
- Dla osób osób z komunikatywną znajomością języka niemieckiego wynagrodzenie 2000-2400 Euro netto,
- Umiejętność cynowania,
- Umiejętność pracy z aluminium,

Możliwość pracy w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolnego) - na wybranych ofertach.

Prosimy nie aplikować jeśli nie spełniasz wszystkich powyższych wymogów.
Oferujemy:

- 2000 - 2400 Euro Netto / m-c,
- Dla osób osób z komunikatywną znajomością języka niemieckiego wynagrodzenie 2100-2500 Euro Netto,
- Darmowe zakwaterowanie - dobre warunki, pokój 1-osobowy (blisko miejsca pracy),
- Niemiecka umowa,
- Praca na długi okres czasu, stabilne godziny pracy + możliwość nadgodzin,
- Możliwość pracy w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolnego) - na wybranych ofertach,
- Możliwość pracy i zebrania doświadczenia z luksusowymi samochodami (Porsche, Lamborghini, Tesla itd) oraz z oldtimerami.

Bardzo dobra oferta pracy. Stabilne godziny oraz pewna i terminowe wynagrodzenia. 1900-2300 euro na rękę + darmowe zakwaterowanie.
Prosimy o przemyślane zgłoszenia tylko od osób, które posiadają doświadczenie, spełniają wszystkie kryteria oferty i mogą wyjechać w najbliższym czasie.
Powstańców Śląskich
121/211
Wrocław
53-332
Poland