Packer Offer ID: 18302 Pakowacz drobiu od zaraz - Holandia APN Sp. z o.o. Sp.k.
10.15 EUR gross/hour
Employment types: work contract
Job types: temporary employment / through employment agency
Date posted: 11-01-2020
transport
accommodation
alimentation
CV document Not required
experience in the field Not required
foreign language Not required
driving licence Not required
Szukasz pracy w charakterze pakowacza ? Nie znasz języków obcych ?
Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

O nas
Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia).

Opis oferty
Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: pakowacz drobiu

Opis stanowiska
Pakowanie na taśmie mięsa drobiowego, sprawdzanie jakości mięsa. Gwarancja 40 godzin + nadgodziny ( płatne z dodatkiem 135%). Możliwość wyjazdu dla par i grup.

Typ wakatu: praca tymczasowa
Przewidywany start: praca od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia
Miejsce pracy: okolice Hazerswoude-Dorp

Wymagania
- dyspozycyjność i zaangażowanie

Mile widziane
- prawo jazdy kat B oraz znajomość języków obcych
Oferujemy
- holenderską umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie (możliwość wyrobienia numeru BSN(SOFI) na miejscu),
- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
- możliwość skorzystania z zakwaterowania pracodawcy
- ubezpieczenie,
- bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
- możliwość stałej współpracy,
- pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Dodatkowe informacje
Informacji udzielamy również telefonicznie (nr telefonu dostępny po zalogowaniu na stronie PRACUJ W UNII) w dniach pon. – pt. od 9:00 – 17:00

APN, certyfikat KRAZ nr 13603
Apply * Application by Employer's external form