transport
accommodation
alimentation
CV document Required
experience in the field Not required
foreign language Not required
driving licence Not required
TK Finanse Sp. z o.o. obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta.
Opis stanowiska:
• obsługa klientów,
• aktywne pozyskiwanie klientów,
• sprzedaż produktów finansowych,
• realizacja planów sprzedażowych,
• sporządzanie dokumentacji związanej z obsługą klientów oraz gospodarką kasową,
• przestrzeganie procedur i standardów w zakresie operacji gotówkowych i bezgotówkowych.
Wymagania:
• mile widziane wykształcenie wyższe,
• udokumentowane min. roczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta w obszarze usług finansowych,
• znajomość problematyki kredytów detalicznych i usług finansowych,
• umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami,
• umiejętności sprzedażowe,
• umiejętność pracy w zespole,
• odpowiedzialność, samodzielność.
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• możliwość rozwoju i awansu,
• wynagrodzenie zasadnicze oraz systemy motywacyjne.