Free job offers abroad in the European Union

Nurse

Pielęgniarka, Pielęgniarz – Norwegia

203 NOK gross/hour
Employment types work contract
Job types permanent employment
Date posted 14-01-2020

We provide

transport abroad
accommodation free

We require

cv document required
experience over the period 1

Offer description

Norwegia jest jednym z najbogatszych krajów świata oferującym wysoki standard życia, zarobki na europejskim poziomie oraz pracę w dobrze funkcjonującym systemie opieki zdrowotnej. Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w Norwegii na stanowisku:

Miejsce pracy: Norwegia
Nr ref: PP/N/01.20

Opis stanowiska:
 Opieka nad pacjentem, komunikacja z lekarzem i rodziną pacjenta
 Praca w nowoczesnych ośrodkach służby zdrowia, szpitalach

Oczekujemy:

 Kwalifikacji zawodowych oraz doświadczenia na adekwatnym stanowisku
 Dokumentacji potwierdzającej posiadane kwalifikacje
 Motywacji do nauki języka norweskiego
 Pozytywnych referencji
 Elastyczności i otwartości na nowe wyzwania
 Prawa jazdy kat. B
Oferujemy:

 Pracę na terenie Norwegii w służbie zdrowia o wysokim standardzie
 W pierwszym okresie zatrudnienie w ramach 2-miesięcznego płatnego stażu w roli asystenta pielęgniarza/pielęgniarki, następnie zatrudnienie na samodzielnym stanowisku
 Umowę o pracę na pełen etat na czas określony (min. 24 - miesięcy) na stanowisku pielęgniarki, podpisaną z norweskim pracodawcą zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
 Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskim systemem płac oraz dodatki wynikające ze zmianowego systemu pracy
 Szczegółową ofertę i kontakt z konsultantem Adecco podczas całego procesu rekrutacji
 Bezpłatny kurs języka norweskiego online oraz dostęp do multimedialnych narzędzi do nauki (start: Luty 2020)
 Stacjonarny kurs języka norweskiego - zapewnione zakwaterowanie, pełne wyżywienie i materiały szkoleniowe w trakcie kursu
 Pełne przygotowanie do egzaminów językowych i do pracy zawodowej w Norwegii
 Roczny, bezpłatny kurs języka norweskiego (online)
Grunwaldzka 409
2b
Gdańsk
80-80
Poland