Free job offers abroad in the European Union

Inginer vânzări (echipamente electrice) - București

Inginer vânzări (echipamente electrice)

Type of employment employment agency
Working hours full time
Employment types work contract
Job types permanent employment
Date posted 26-06-2020
End date 27-07-2020

We require

cv document required
experience over the period 2
driving licence B

Offer description

Ești pasionat de vânzări și ai studii în domeniul electric? Antal Internațional are oportunitatea potrivită!

Recrutăm în numele Clientului nostru, companie cu capital românesc și acționariat unic (aprox. 40 de angajați și 5 filiale în România) postul de:

Inginer de vânzări

Zona de acoperire: București/Ilfov

Cerințe:

Studii superioare în domeniul electric;
Experiență în vânzări de materiale și echipamente electrice, minim 3 ani (portofoliu propriu de clienți);
Persoană pasionată de vânzări, dinamic, sociabil, perseverent;
Responsabilitate și etică profesională, implicare;
Orientat spre rezolvarea problemelor;
Permis de conducere categoria B

Responsabilități:

Vinde produsele din portofoliul companiei: materiale și accesorii electrice, corpuri de iluminat, motoare electrice, automatizări și control industrial etc.
Menținе, dеzvoltă relаțiа cu cliеnții actuаli și аtragе noi cliеnți/prospectarea continuă a pieței de profil;
Asigură promovаrеа produsеlor compаniеi;
Îndeplinește obiectivеlе dе vânzări;
Ofеră suport tehnic-comеrciаl pentru cliеnții din portofoliu

Se oferă:

Pachet salarial motivant - fix + comision din vânzări;
Mașină de serviciu, telefon;
Acces la cursuri și traininguri de formare;
Oportunitate de avansare în carieră, pe termen lung
Antal International, an Antal Group Company (”We”) are committed to protecting and respecting your privacy. Our Group consists of our subsidiaries, our ultimate holding company, and its subsidiaries, our associated companies and franchise offices as defined in section 1159 of the UK Companies Act 2006 (our Group) This notice sets out the basis on which any personal data we collect from you, or that you provide to us, will be processed by us. The General Data Protection Regulation (GDPR) (Regulation (EU) 2016/679) is a new regulation that replaces the Data Protection Regulation (Directive 95/46/EC). The Regulation aims to harmonize data protection legislation across EU member states, enhancing privacy rights for individuals and providing a strict framework within which commercial organizations can legally operate.