Free job offers abroad in the European Union
Archival offer
This offer is no longer valid. Perhaps a similar vacancy will appear on the portal again soon. In the meantime, check other offers.

Human Resource Manager

Specjalista ds. personalnych

Employment types foreign work contract
Job types temporary employment / through employment agency
Date posted 17-05-2019
End date 12-03-2020

We require

Foreign language German

Offer description

Wymagania stanowiska
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• skrupulatność
• znajomość SAP oraz HCM i Payroll
• mile widziana znajomość technik zarządzania czasem (z wykorzystaniem systemu SAP)

Opis stanowiska
• zarządzanie czasem
• dbałość o dane personalne pracowników za pośrednictwem SAP HCM
• uzupełnianie dokumentacji pracowników
• alarmowanie o brakach w dokumentach
• prowadzenie statystyk
• współpraca przy projektach HR
• rozliczanie godzin pracy pracowników (zatrudnionych przez agencję)
• prowadzenie akt osobowych pracowników (w formie elektronicznej)
Oferujemy:
• niemiecką umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość negocjacji)
• gwarancję odprowadzania składek
• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
• realizację własnych pomysłów