Free job offers abroad in the European Union
Archival offer
This offer is no longer valid. Perhaps a similar vacancy will appear on the portal again soon. In the meantime, check other offers.

General Construction Worker

Pracownik wykończeniowy

Employment types work contract
Job types temporary employment / through employment agency
Date posted 19-10-2017
End date 12-03-2020

We provide

accommodation free

We require

experience over the period 3
driving licence B

Offer description

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Francja / Luksemburg
Numer referencyjny: PO/10/17FR/LUX

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• montaż ścian z płyt kartonowo-gipsowych oraz sufitów podwieszanych

WYMAGANIA:
• min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
• duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych robót,
• mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji na podobnym stanowisku
• możliwość wyjazdu własnym samochodem

OFERUJEMY:
• legalne zatrudnienie na terenie Francji, Luksemburga
• umowę o pracę tymczasową,
• 35 godzin pracy tygodniowo,
• nadgodziny,
• zakwaterowanie,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.
TEL. 666 826 905
KONTAKT:
Więcej informacji pod numerem telefonu: +12 290 44 53 / 666 826 905