Free job offers abroad in the European Union

General Construction Worker

PŁYTKARZ/KAFELKARZ (k/m) +++ Berlin

15 EUR gross/hour
Type of employment employment agency
Working hours full time
Employment types foreign work contract
Job types temporary employment / through employment agency
Date posted 10-07-2020

We require

experience over the period 4
Foreign language German
driving licence B

Offer description

Miejsce pracy:
Berlin

Stawka:
15 € brutto / godzina
+ za każdy produktywnie przepracowany dzień pracownik otrzymuje 20 € na nocleg

Opis stanowiska:
- zlecenie polega na pracach remontowych i naprawczych, głównie kafelkowanie łazienek (praca jest w pojedynkę, nie jest to praca w teamie)
- usunięcie skutków pożaru w mieszkaniu
- usunięcie skutków zalania

Wymagania:
- wymagane jest wykształcenie kierunkowe w zawodzie budowlanym
- wieloletnie doświadczenie w zawodzie
- min. podstawy języka niemieckiego
- wymagane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- pracę na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
- pełny pakiet świadczeń socjalnych
- stałe zatrudnienie
- możliwość wyrabiania nadgodzin
- premię świąteczną
- możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek
- dodatek urlopowy
- gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Viktoria-Luise- Platz
7
Berlin
10777
Germany