Free job offers abroad in the European Union

Gardener

ROZSZCZEPIANIE SADZONEK ORCHIDEI (JEDNA ZMIANA)

Type of employment employment agency
Working hours full time
Employment types work contract
Job types permanent employment
Date posted 26-03-2020

We provide

transport abroad, locally
accommodation free of charge

Offer description

Praca w Holandii u jednego z naszych holenderskich klientów z branży ogrodniczej w miejscowości Heemskerk/Assendelft, poszukujemy osób do pracy w laboratorium przy rozszczepianiu sadzonek orchidei.

Zakres obowiązków:
- rozszczepianie sadzonek orchidei za pomocą skalpela i pęsety
- sortowanie sadzonek wg wielkości oraz sadzeniu ich w plastikowe pojemniczki

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową 10,52 €/h brutto, systematyczne podwyżki po 9 miesiącach
- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto - naliczane od godz. podstawowych
- stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
- dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
- sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
-możliwość zjazdów do Polski po 12 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:
- zdolności manualne, dobry wzrok, cierpliwość, spokojne usposobienie
- dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
- gotowość do stałej współpracy
- język obcy nie jest wymagany