Free job offers abroad in the European Union
Archival offer
This offer is no longer valid. Perhaps a similar vacancy will appear on the portal again soon. In the meantime, check other offers.

Electronic Technician

Technik serwisant/ Monter- sieci telekomunikacyjne

11111 EUR gross/month
Employment types work contract
Job types permanent employment
Date posted 04-10-2019
End date 12-03-2020

We require

experience over the period 1
Foreign language German
driving licence B

Offer description

PRACA OD ZARAZ, Z BEZPOŚREDNIM ZATRUDIENIEM W FIRMIE.
Dla naszego klienta z branży instalacji telekomunikacyjnych, który swoją siedzibę ma w Oberlungwitz, obecnie poszukujemy pracowników, na stanowisko: Technik serwisant/ monter.

ZADANIA:
• Badanie i diagnoza infrastruktury, systemów antenowych i technologii systemowej,
• Uruchamianie, rozbudowa i renowacja stacji radiowych,
• Montaż i obsługa techniczna systemów bezpieczeństwa (drabiny pionowe, poręcze itp.)
• Instalacja i konserwacja tras kablowych, dla systemów elektrycznych i antenowych,
• Ogólna diagnoza i naprawa usterek.
PRACODAWCA OCZEKUJE:
• Dobrej znajomości języka niemieckiego (1 osoba może mówić komunikatywnie),
• Ukończonej szkoły w dziedzinie: metalurgii, elektrotechniki, mechatroniki, lub pokrewne,
• Mile widziane wykształcenie w dziedzinie elektrotechniki,
• Wiedzy z zakresu obsługi komputera,
• Wcześniejszego doświadczen
WYNAGRODZENIE:
• Atrakcyjne wynagrodzenie ustalone z pracodawcą
CZAS PRACY:
Od zaraz, z dłuższą perspektywą czasową.

OFERUJEMY
• Rekrutację bezpośrednią do firmy (nie jest to praca przez pośrednika),
• Tłumaczenie potrzebnych dokumentów,
• Wsparcie rekruterów, do momentu podjęcia zatrudnienia.
PRACODAWCA OFERUJE
• Stałe i stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, w pełnym wymiarze godzin- na czas nieokreślony,
• Pełny pakiet świadczeń socjalnych, społecznych, oraz zasiłek z tytułu opieki nad dzieckiem,
• Szkolenie wdrożeniowe przeprowadzone przez wykwalifikowanych pracowników,
• Wszystkie potrzebne narzędzia do pracy: samochód służbowy, narzędzia, środki ochrony i nowoczesną odzież roboczą,
• Przejęcie kosztów związanych z badaniami wysokościowymi i w zakresie nauki wspinaczki,
• Pracę w zespole 2-osobowym,
• Szkolenia i podwyższanie kwalifikacji,
• Wsparcie w poszukiwaniach zakwaterowania.