Free job offers abroad in the European Union

Electromechanical Engineer

Elektryk samochodów ciężarowych w Niemczech – 2650

15 - 22 EUR gross/month
Employment types work contract
Job types permanent employment
Date posted 23.07.2019

We require

experience over the period 1
foreign language German
driving licence B

Offer description

Podstawowe obowiązki:
• Samodzielne przeprowadzanie kompleksowych diagnoz systemów mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych, hydraulicznych w samochodach ciężarowych

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
• stałe zatrudnienie od poniedziałku do piątku, możliwe nadgodziny oraz praca w co drugą sobotę,
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• pracę w firmie posiadającej wyposażone warsztaty i niezbędne urządzenia pomiarowe i stacjonarne, własne magazyny oraz zaplecze
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
• bezpłatny kurs prawa jazdy CE dla pracowników,
• niemieckie zarobki, na które składa się stawka godzinowa, uzależniona od kwalifikacji i stażu pracy w firmie, między 15€ do 22 € brutto/h
• wypłacane dodatki urlopowe oraz świąteczne
Każdej zatrudnionej osobie gwarantujemy:
• pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
• prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
• opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
• prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
• płatny urlop wypoczynkowy,
• pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
• prawa jazdy kat. B,
• doświadczenia jako elektryka samochodów ciężarowych,
• preferowane doświadczenie w salonach Mercedesa, Iveco lub MAN,
• podstawowej znajomości języka niemieckiego
• udokumentowane uprawnienia zawodowe

Mile widziane:
• prawo jazdy kat. CE,
Podwale 1, 83
1/83
Wrocław
50-043
Poland