Free job offers abroad in the European Union

Dairyman

Pracownik farmy krów - dojarz

9.88 EUR gross/hour
Employment types work contract
Job types temporary employment / through employment agency
Date posted 07.02.2018

We provide

accommodation free

We require

cv document required
experience over the period 1
foreign language French

Offer description

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Francja

Zakres obowiązków:
• dojenie krów
• dbanie o obsługiwane urządzenia
• dbanie o stan higieny stanowiska pracy

Oczekiwania:
• doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym na podobnym stanowisku
• min. podstawowa znajomość języka francuskiego - warunek konieczny
Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• atrakcyjne wynagrodzenie
• mieszkanie za darmo
• możliwość nawiązania długofalowej współpracy
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.