Free job offers abroad in the European Union

Courier

KURIER DPD - LIPSK - PRACA OD ZARAZ

1200 - 1400 EUR nett/month
Employment types project contract
Job types permanent employment
Date posted 29.11.2019

We provide

accommodation free

We require

cv document required
experience over the period 1
driving licence B

Offer description

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kierowcy/Kuriera w Niemczech
Miejsce pracy: okolice Lipska / Halle

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- gwarantujemy samochód służbowy (do 3,5 t np. Volkswagen Crafter z kartą paliwową) z dojazdem do/z miejsca zakwaterowania/pracy
- zakwaterowanie w mieszkaniu
- praca pod okiem doświadczonych kurierów zarówno polsko- jak i niemiecko-języcznych
- okres adaptacji/szkolenia do przejmowania w obsługę docelowej trasy- 5-cio dniowy tydzień pracy
- ubranie służbowe

Obowiązki
- doręczanie oraz odbieranie przesyłek,
- prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,
- terminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia,

Wymagania
- podstawowa znajomość języka niemieckiego (mile widziana)
- prawo jazdy kat. B (min. 1 roczne doświadczenie)
- umiejętność szybkiego rozeznania się w topografii miasta, gminy i wsi,
- sprawność fizyczna