Constructor-technologist Offer ID: 33350 SAMODZIELNY KONSTRUKTOR SYSTEMÓW I NAPĘDÓW HYD Lagdiw Sp. z o.o. OUTSOURCING Sp. komandytowa
Employment types: work contract
Job types: permanent employment
Date posted: 19-12-2016
transport
accommodation
alimentation
CV document Not required
experience over the period 3
foreign language English
driving licence B
Zakres obowiązków:

-kierowanie zespołem projektantów w zakresie systemów hydraulicznych
-analiza oraz przygotowywanie schematów orurowania i oprzyrządowania
-projektowanie maszyn i urządzeń przy użyciu programów AutoCAD i Inventor
-opracowywanie dokumentacji projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną

Od kandydata oczekujemy:
-wyższego wykształcenia technicznego
-doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 4 lata
-umiejętności projektowania w programach AUTOCAD i INVENTOR
-bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)
-wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, organizacyjnych
- umiejętności sprawnego kierowania zespołem
Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
wyjazdy służbowe do współpracujących oddziałów firmy głównie we Włoszech