Free job offers abroad in the European Union

Constructor-technologist

Konstruktor elektronik - hardware inżynier (k/m)

Employment types work contract
Job types permanent employment
Date posted 04.09.2019

We provide

accommodation free

We require

experience over the period 3
foreign language German, English
driving licence B

Offer description

PZP Personel jest Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kwalifikowanych pracownikow. Nasza firma pomaga znaleźć lepszą pracę na terenie Polski.
W imieniu naszych klientów, szukamy profesjonalnych w/w pracowników (m/z) w najwcześniejszym możliwym terminie.

Zakres obowiązków:

projektowanie układów elektronicznych

Oczekiwania wobec kandydata:

wykształcenie wyższe techniczne - elektronika lub pokrewne
wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację zawodową w międzynarodowych zespołach projektowych
znajomość aplikacji opartych na mikrokontrolerach
znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych
znajomość projektowania w Protel, Altium
umiejętność w zakresie podstawowych prac elektronicznych (lutowanie)
Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
pracę w międzynarodowym środowisku
możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
udział w ciekawych projektach
dofinansowane przez firmę karty MultiSport
możliwość doskonalenia języka angielskiego lub niemieckiego
Hetmańska
3N
Elbląg
82-300
Poland