Free job offers abroad in the European Union
Archival offer
This offer is no longer valid. Perhaps a similar vacancy will appear on the portal again soon. In the meantime, check other offers.

Concrete Worker

PRACOWNIK PRODUKCJI PREFABRYKATÓW/BETONIARZ

1700 EUR nett/month
Type of employment employment agency
Working hours full time
Employment types work contract
Job types permanent employment
Date posted 20-03-2020
End date 20-04-2020

We provide

accommodation free of charge

We require

cv document required
experience over the period 2
driving licence B

Offer description

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO! (K/M)
PRACA OD ZARAZ Z MIESZKANIEM.

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w produkcji prefabrykatów/budownictwie jako: pracownicy produkcji prefabrykatów, betoniarz, pracownicy ogólnobudowlani.

WYNAGRODZENIE
• 1700 € netto przy 196 godzinowym wymiarze czasu pracy,
• Oferta posiada zeit konto,

CZAS PRACY
• Od zaraz z dłuższą perspektywą czasową

ZADANIA:
• Przygotowywanie betonu
• Produkcja rur żelbetowych
• Przygotowanie zbrojenia prefabrykowanych elementów
• Obsługa maszyn wspierających produkcję prefabrykowanych elementów
• Betonowanie i czyszczenie prefabrykowanych elementów

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• Umiejętności organizowania, użytkowania pracy robót zbrojarsko-betoniarskich
• Doświadczenie w pracach betoniarskich
• Obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.
• Prawo jazdy i auto mile widziane

OFERUJEMY:
• Stabilne długoterminowe zatrudnienie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy

MIEJSCE PRACY
• 04 668 Großsteinberg ( Saksonia) niedaleko Leipzig
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, KRS: 0000359231, NIP: 7543009960. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, KRS: 0000359231, NIP: 7543009960 wykraczających poza zakres danych wskazanych w Kodeksie pracy.