Free job offers abroad in the European Union
Archival offer
This offer is no longer valid. Perhaps a similar vacancy will appear on the portal again soon. In the meantime, check other offers.

Concrete Worker

Wymagani są budowniczowie wszystkich specjalności

10 - 12 EUR nett/hour
Type of employment employer
Working hours full time
Employment types work contract
Job types permanent employment
Date posted 16-03-2020
End date 16-04-2020

We provide

transport locally
accommodation free of charge

We require

cv document required
experience over the period 1
Foreign language English
driving licence A, B

Offer description

Zadania: Ogólne prace budowlane w wielopiętrowych budynkach mieszkalnych (w tym beton, fasada, stolarka itp.). Dokładna treść pracy i otrzymane wynagrodzenie (od 10 euro za godzinę netto) będzie zależeć od kwalifikacji kandydata, wcześniejszego doświadczenia zawodowego i treści pracy.

Inne wymagania: kandydaci muszą być zmotywowani, zdyscyplinowani, posiadać umiejętności techniczne, szybko się uczyć i dostosowywać, bez żadnych kar i uzależnień.

Znajomość języków: oprócz języka ojczystego kandydat musi (najlepiej) mówić przynajmniej jednym z następujących języków: estoński, rosyjski, niemiecki, angielski. Znajomość dowolnego kolejnego / dodatkowego języka obcego służy wyłącznie celom.

Z naszej strony zapewniamy interesujący, międzynarodowy i przyjazny personel, zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie medyczne i niezbędną dokumentację. Szkolenie na miejscu i kształcenie ustawiczne zgodnie z wymaganiami.

Informacje o aplikacji: Umowa o pracę została podpisana z Baltic Trust OÜ. Pracownik zaczyna pracować jako pracownik tymczasowy.
Możesz również złożyć wniosek za pośrednictwem naszej strony internetowej
Helme
13b-7
Tallinn
10614
Estonia