Caretaker Offer ID: 156283 Praca dla opiekunki w Irlandii! Z zamieszkaniem! ALHomecare
1600 - 1855 EUR gross/month
Employment types: work contract
Job types: permanent
Date posted: 30-08-2019
transport
accommodation
alimentation
CV document Not required
experience over the period 1
foreign language English
driving licence Not required
Opiekunka osoby starszej w Irlandii.
Z zamieszkaniem w domu Podopiecznego/Podopiecznej.
Podstawowy wymiar pracy- 37h/tydz. Nadgodziny płatne dodatkowo.

Wymagania:
-język angielski – podstawowy/ komunikatywny (koniecznie)
-doświadczenie w opiece nad starszymi osobami (doświadczenie prywatne, np. opieka nad członkami własnej rodziny, jest wystarczające)
-mile widziane prawo jazdy, ale nie jest to warunek konieczny

Obowiązki:
W zależności od indywidualnych potrzeb danego Podopiecznego/Podopiecznej:
higiena osobista
ubieranie
przygotowywanie posiłków
drobne prace domowe
dotrzymywanie towarzystwa

Poszukujemy sumiennych, pogodnych pań (preferowany wiek między 30 a 60 lat, ale nie jest to ścisłe wymaganie) mających doświadczenie w opiece nad starszymi osobami (co najmniej kilka miesięcy) do opieki nad seniorami w ich własnych domach w Irlandii. Zatrudniamy także pielęgniarki, w tym emerytowane.
Oferujemy:

- umowę o pracę,
- 2 dni wolne w tygodniu,
- wolne święta lub podwójne wynagrodzenie w przypadku chęci pracy w święta,
- dodatkową wypłatę za nadgodziny,
- płatny urlop,
- bezpłatne zamieszkanie,
- bezpłatne wyżywienie,
- bezpłatne media ( w tym internet),
- bezpłatne wewnętrzne szkolenia oraz wsparcie agencji przez cały okres zatrudnienia,
- zwrot pieniędzy za bilet do Irlandii,
- do dyspozycji pokój prywatny i wszelkie udogodnienia domu,
- wynagrodzenie podstawowe od 1600 do 1855 eu/mies. (każda nadgodzina płatna dodatkowo 12 eu) za 37 do 42 godzin pracy w tygodniu,
- dla osób z wykształceniem pielęgniarskim wyższe wynagrodzenie.

Oferujemy pracę w różnych lokalizacjach, na terenie całej Irlandii.

Praca choćby od zaraz!