Car Driver Offer ID: 74320 Kierowca CE – Hanower – bez wymogu języka niem. Luksmann HR
Employment types: work contract
Job types: permanent employment
Date posted: 25-08-2017
transport
accommodation
alimentation
CV document Not required
experience over the period 2
foreign language German
driving licence C+E
LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:

Kierowca CE – Hanower – bez wymogu języka niem.
region zatrudnienia: DOLNA SAKSONIA, okolice Hanoweru

Podstawowe obowiązki:
• prowadzenie zestawu typu firanki lub chłodnie, tandemy,
• przewóz artykułów spożywczych do sklepów
• transport w trasach krótkobieżnych, codzienne powrotu na zakwaterowanie

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
• pracę w systemie 4 tygodnie pracy, 1 tydzień wolnego
• pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• nową flotę do dyspozycji – wiek pojazdów od 1 do 4 lat,
• niemieckie zarobki składające się z podstawy na umowie o pracę 2000 € brutto + diety 12 € netto dziennie + premia 200 € za bezwypadkowość
Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
• pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
• prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
• opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
• prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
• pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
• prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• doświadczenia jako kierowca CE minimum 1 rok

Mile widziane:
• znajomość języka niemieckiego

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713