Car Driver Offer ID: 136868 Kierowca CE – plandeka w Lipsku – wolne weekendy!! Luksmann HR
1900 - 2300 EUR nett/month
Employment types: work contract
Job types: permanent employment
Date posted: 15-03-2019
transport
accommodation
alimentation
CV document Not required
experience over the period 1
foreign language English
driving licence C+E
LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca CE – plandeka w Lipsku – wolne weekendy!!!
region zatrudnienia: Saksonia, okolice Lipska

Podstawowe obowiązki:
• prowadzenie zestawu typu otwarta naczepa lub plandeka marki MAN
• przewóz towarów w trasach dalekobieżnych po Niemczech
• praca od poniedziałku (6.00 rano - początek pracy) do piątku (koniec ok.16.00-18.00)
Wymagamy:
• prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
• doświadczenia jako kierowca CE
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
• pracę od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
• pracę w solidnej, rzetelnej firmie transportowej średniej wielkości
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• udostępnione zaplecze socjalne przy bazie firmy
• zarobki składające się z podstawy na umowie 2000 € brutto + diety 24 € netto dziennie

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i