Car Driver Offer ID: 134489 Kierowca C – 7,5 i 12 ton – 2800 € - wolne weekend Luksmann HR
2700 - 2800 EUR gross/month
Employment types: work contract
Job types: permanent employment
Date posted: 21-02-2019
transport
accommodation
alimentation
CV document Not required
experience over the period 1
foreign language German
driving licence C+E
Podstawowe obowiązki:
• prowadzenie zestawu 7,5 lub 12 - tonowych
• przewóz butelek z wodą do dystrybutorów do wody
• transport krótkobieżny po Niemczech
• dostawa towarów, czyszczenie i naprawa dystrybutorów
• komunikacja z dyspozytorami w języku niemieckim
Wymagamy:
• prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
• minimum 1 rok doświadczenia jako kierowca
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
• pracę stałą, od poniedziałku do piątku, weekendy wolne i codzienne powroty na bazę
• pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• niemieckie zarobki w wysokości 2800 € brutto
• 25 dni płatnego urlopu

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
• pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
• prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
• opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
• prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
• płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 26 dni w roku,
• pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia