Free job offers abroad in the European Union

Butcher-Meat Slicer

Rzeźnik - praca we Francji

Employment types work contract
Job types temporary employment / through employment agency
Date posted 26.10.2016

We provide

accommodation free

We require

cv document required
experience over the period 2

Offer description

Firma JOBS PLUS, świadcząca usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy stałej oraz tymczasowej, dla swojego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

RZEŹNIK/MASARZ
Miejsce pracy: Francja, Zegerscappel

Zakres obowiązków:
• ubój oraz rozbiór zwierząt (wołowina i wieprzowina)
• przygotowywanie, obróbka i filetowanie mięsa
• ważenie, odtłuszczanie i klasyfikacja tusz
• utrzymywanie czystości i higieny w miejscu pracy

Wymagania:
• doświadczenie w pracy w rzeźni
• umiejętność obsługi maszyn do krojenia mięsa
• znajomość typów mięs, technik cięcia i odtłuszczania mięsa
• znajomość procedur oczyszczania, dezynfekcji mięsa oraz standardów bezpieczeństwa i higieny pracy HACCP
• mile widziana znajomość języka francuskiego
Oferujemy:
• legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
• zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu
Bonarka
11
Kraków
30-415
Poland