Bus Driver Offer ID: 100594 Kierowcy autobusu miedzy Potsdam i Berlin 2600€ sanrusen
2500 - 2600 EUR gross/month
Employment types: work contract
Job types: permanent employment
Date posted: 19-01-2020
transport
accommodation
alimentation
CV document Not required
experience over the period 1
foreign language German
driving licence D
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow
Komunikacja podmiejska Potsdam obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowcy autobusu (Stadtwerke / panstwowka)
Miejsce pracy: okolice Potsdam okoliczne wioski i miasteczka ( zakwaterowanie zapewnione i oplacone przez caly okres pracy: pojedynczy pokoj na bazie 500m do zajezdni)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego :podstawy na rozmowe z pracodawca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda po okolicznych wioskach i miasteczkach miedzy Potsdam i Berlin, spokojne trasy nawet do 50 Km
praca tez w weekendy czy nocki, rozne zmiany. poukladany plan pracy znany na miesiac z gory

( zakwaterowanie zapewnione: pojedynczy pokoj na bazie oplacony przez pracodawce)
(mozliwy system 3 na 1 lub 4 na 1: czyli 3 lub 4 tygodnie pracy i 5-6 dni na zjazd do Polski)
wynagrodzenie: 2250€ podstawy bruto) + nadgodziny 25 % w nastepnym roku tez podwyzka o kolejne 100€ brutto / mies
premie + 25%dodatki za pozne zmiany, lub nocne godziny + 35% wiecej za niedziele i swieta
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. Weihnachtsgeld: 750€, Urlaubsgeld:300€ + Pensionskasse (druga emerytura od firmy/miasta)
świadczenie urlopowe, diety. ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
26 dni urlopu na poczatku, pozniej do 30 dni w roku