Bricklayer Offer ID: 155286 Murarz - praca we Francji od zaraz Jobs Plus
2000 EUR nett/month
Employment types: work contract
Job types: temporary
Date posted: 23-08-2019
transport
accommodation
alimentation
CV document Not required
experience over the period 3
foreign language Not required
driving licence B
Obecnie dla naszego stałego klienta, francuskiej firmy budowlanej specjalizującej się od kilkunastu lat w pracach murarskich oraz wykończeniowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MURARZ
Miejsce pracy: Francja, różne regiony

Zakres obowiązków:
-Szeroki zakres prac murarskich
-Wykonywanie ścian zewnętrznych, wewnętrznych nośnych oraz działowych o niskiej zabudowie mieszkalnej oraz budynkach wielokondygnacyjnych (mieszkania, budynki użytkowe)
-Renowacja budynków już istniejących

Wymagania:
-Wysokie kwalifikacje murarskie
-Kilkuletnie doświadczenie w pracach murarskich/budowlanych
-Zaangażowanie w wykonywane czynności
*Dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego – głównie budowlanego
Oferujemy:
-Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
-Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
-Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu