Free job offers abroad in the European Union

Area Sales Supervisors: N-E(2) si S(3)

3000 - 6000 other nett/month
Type of employment employment agency
Working hours full time
Employment types work contract
Job types permanent employment
Date posted 26-06-2020
End date 27-07-2020

We require

cv document required
experience over the period 1
driving licence B

Offer description

Noi oportunități de evoluție în carieră oferite de Antal!

Recrutăm în numele Clientului nostru - companie de top în domeniul alimentar (producția de paste făinoase și alte produse de morărit și panificație ), 5 posturi de Area Sales Supervisor, în regiunea de Nord-Est și Sudul țării.

🌾Zona: N-E
- 1 poziție care să acopere județele Botoșani, Suceava, Neamț
- 1 poziție care să acopere județele Bacău și Vaslui + Tecuci

🌾Zona: S
- 3 poziții în județul Teleorman

Sarcini și responsabilități:

-Achiziționarea cerealelor (în special grâu și porumb)
-Vânzarea îngrășămintelor chimice
-Inițiază și întocmește contractele de achiziții și vânzări
-Promovează în piaţă imaginea companiei
-Răspunde de soluţionarea eventualelor probleme care apar în relaţia cu fermierii și comercianții
-Monitorizează schimbările din piața cerealelor, face predicții în ceea ce privește evoluția prețurilor;

Cerințe:

-Studii superioare (studii agronomice prezintă un avantaj);
-Minim 1 an experiență în achiziții cereale și cunoașterea comerțului cu îngrășăminte chimice;
-O bună cunoaștere a producătorilor agricoli și a comercianților;
-Cunoașterea activităților logistice pe lanțul de achiziție, depozitare și conservare;
-Abilități foarte bune de comunicare și negociere, adaptare la situații noi și un bun coechipier;
-Cunoștinte de utilizare Microsoft Office – Excel și Word;
-Permis categoria B;
-Atitudine proactiva, flexibilitate, disciplină, orientare spre rezultat, perseverență.

Beneficii:

- Salariu competitiv și comision din vânzări substanțial oferit lunar
- Mașină de serviciu oferă și telefon
Antal International, an Antal Group Company (”We”) are committed to protecting and respecting your privacy. Our Group consists of our subsidiaries, our ultimate holding company, and its subsidiaries, our associated companies and franchise offices as defined in section 1159 of the UK Companies Act 2006 (our Group) This notice sets out the basis on which any personal data we collect from you, or that you provide to us, will be processed by us. The General Data Protection Regulation (GDPR) (Regulation (EU) 2016/679) is a new regulation that replaces the Data Protection Regulation (Directive 95/46/EC). The Regulation aims to harmonize data protection legislation across EU member states, enhancing privacy rights for individuals and providing a strict framework within which commercial organizations can legally operate.