Free job offers abroad in the European Union

Account Manager

Praca dla pary w domu opieki

11 - 18 EUR gross/hour
Employment types work contract
Job types permanent employment
Date posted 17.01.2020

We provide

accommodation free

We require

foreign language German
driving licence B

Offer description

Firma Koester Personalservice oferuje pracę dla:

-osób z wykształceniem z obszaru socjalnego
-osób bez wykształcenia chętnych do pomocy osobom niepełnosprawnym
-Pielęgniarza/Pielęgniarki
-Pedagog
-Pedagog Zdrowia
-Pedagog Specjalny

Miejsce pracy: Wangerland,Niemcy

✒️WYMAGANIA:
-znajomość języka niemieckiego
-pracownik powinien być w posiadaniu auta

✒️ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Obowiązki różnią się zależnie od stanowiska.
Generalnie praca polega na towarzyszeniu, opiece, pomocy i organizowaniu czasu ludziom niepełnosprawnym zamieszkującym w domu opieki.
Praca ta odbywa się w systemie trzy-zmianowym, zmiana poranna, popołudniowa oraz nocna.

✒️OFERUJEMY:
-stała, niemiecka umowa o pracę
-dopłaty za pracę w niedzielę i święta oraz za zmiany nocne i weekendy
-miła atmosfera

Wynagrodzenie uzależnione jest od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
Stawka początkowa dla pracownika pomocy bez wykształcenia/doświadczenia wynosi 11,40 EUR brutto (bez dopłat za zmiany nocne, niedziele/święta i weekendy).

Stawka początkowa dla pracowników z wykształceniem wynosi 15,06 EUR brutto (bez dopłat za zmiany nocne, niedziele/święta i weekendy).

Stawka dla pracowników z wieloletnim doświadczeniem jest znacznie wyższa i jest do uzgodnienia.

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Mitscherlichstr.
5
Wilhelmshaven
26382
Germany